Zamknij

Sylwestrowy wieczór spędzili w teatrze [ZDJĘCIA]

16:13, 02.01.2022 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 16:13, 02.01.2022
Skomentuj

- Już wiemy, że to będzie piękna tradycja - mówi nam Michał Wnuk, kierownik teatru im. Andreasa Gryphiusa. Sylwestrowy wieczór wielu głogowian postanowiło rozpocząć właśnie w tym miejscu. Spektakl "Seks dla opornych" bawił publiczność przez niemal dwie godziny.

Spektakle w ostatni dzień roku to tradycja teatralna w całym kraju. Głogów dołącza do miast, w których przed końcowym odliczaniem do północy, można będzie zasiąść na widowni i zaczerpnąć kultury. Na scenie pojawili się aktorzy Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze - Magdalena Dąbrowska i Jacek Grondowy. Wcielili się w role Alice i Henry`ego, małżeństwa z dwudziestopięcioletnim stażem, spędzającego weekend w najmodniejszym w mieście, ekskluzywnym hotelu "L". Para pragnie odnaleźć utraconą z czasem dawną namiętność. Ma im w tym pomóc wykradziony przez Alice z biblioteki podręcznik "Seks dla opornych". Komedia autorstwa Michele Riml w reżyserii Henryka Adamka spodobała się widzom, którzy nagrodzili aktorów gromkimi brawami na sam koniec.

- W sali teatralnej usiadło ponad dwieście osób. Bardzo się cieszymy, że pomysł takiego sylwestrowego spektaklu się przyjął i z przyjemnością będziemy to kontynuować - zapewnia Wnuk i już dziś zaprasza na styczniowe wydarzenia.- Mamy piękny koncert Roberta Rozmusa z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego, mamy spektakl "Cudowna Terapia" z gwiazdorską obsadą, propozycję dla dzieci, a także stand-up Grzegorza Dolniaka - wymienia kierownik. Bilety na wydarzenia można zakupić: TUTAJ.
RED
fot. Teatr im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie

(Grażyna Hanuszewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%