Zamknij

Dowództwo i sztandar w batalionie przyjął ppłk Wojciech Meketiuk [ZDJĘCIA]

15:20, 10.01.2022 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 15:20, 10.01.2022
Skomentuj

- Zabieram stąd piękne wspomnienia - mówił ustępujący dowódca 4 Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego Krzysztof Jaroszek. Dowództwo i sztandar przyjął ppłk Wojciech Meketiuk.

Uroczystość przekazania obowiązków dowódcy w głogowskim batalionie miała miejsce w poniedziałek (10.01.) z udziałem żołnierzy i gości, m.in. władz samorządowych i dowódcy 2 Pułku Inżynieryjnego Adama Gruszczyka. - Chcę was zapewnić, że miasto Głogów, że 4 Batalion Inżynieryjny, głogowscy saperzy i wiele osób, które tutaj poznałem, zostaną w moim sercu na zawsze. Ja się z wami nie żegnam, ja mówię tylko do zobaczenia, do zobaczenia w Głogowie i w Brzegu - mówił ppłk Krzysztof Jaroszek, który tego samego dnia przejął funkcję zastępcy dowódcy pułku w Brzegu. - Zabieram stąd piękne wspomnienia zdarzeń i ludzi, które pielęgnował będę do końca życia - dodał. W czasie uroczystości ustępujący dowódca wręczył żołnierzom specjalne dodatki motywacyjne. Sztandar jednostki przekazał swojemu następcy - ppłk Wojciechowi Meketiukowi.

- Mając na uwadze dokonania pana pułkownika Jaroszka zrobię wszystko, by ta wysoko ustawiona poprzeczka została utrzymana na takim samym poziomie. Dołożę wszelkich starań, żeby podołać nowym wyzwaniom stojącym przed 4 Głogowskim Batalionem Inżynieryjnym - powiedział nowy dowódca jednostki.
RED

(Grażyna Hanuszewicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%