Zamknij

Podwyżki dały im się we znaki. Ale bilety na lodowisko na razie w tej samej cenie

18:40, 26.01.2022 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 18:43, 26.01.2022
Skomentuj

Szukając zimowej rozrywki w Głogowie warto wybrać się na lodowisko w O.K. Parku. Chętnych nie brakuje. Nawet w czasie epidemii i obostrzeń. - Funkcjonujemy normalnie - zapewnia Natalia Szachniewicz, ds. marketingu i reklamy. - Trzeba oczywiście nosić maseczki i rękawiczki - przypomina. Poza tym są ograniczenia osób - na taflę jednocześnie może wejść 50 osób.

Wypożyczalnia też działa. - Sprzęt jest regularnie dezynfekowany i sprawdzany - zapewnia. Czy w trakcie ferii mogą z lodowiska korzystać grupy zorganizowane? - Rezerwacji jest dużo. Grupy zorganizowane przyjmujemy przed godz. 14, czyli przed otwarciem lodowiska. Zwykle są to wycieczki ze szkół, więc w ferie, kiedy takich wycieczek nie ma, otwieramy lodowisko już o godz. 10 - zapowiada Szachniewicz.

Mają swoje problemy. Epidemia i ostatnie podwyżki dały im się mocno we znaki. Na razie podwyżek cen biletów jednak nie przewidują. - Opłaty i koszty w ostatnim czasie wzrosły o... 500 proc. Mimo wszystko cieszymy się z tego, że zatrudniamy aż trzydzieści osób i nikt w tym trudnym czasie nie został zwolniony - zachęca, by wspierać takie lokalne firmy.
RED

(Grażyna Hanuszewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%