Zamknij

Wczoraj biegał po dachu. Dziś tłumaczy się też z licznych kradzieży

15:25, 28.01.2022 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 15:25, 28.01.2022
Skomentuj

O tym pisaliśmy wczoraj (27.01.), że mężczyzna chodził po dachu jednego z głogowskich garaży przy al. Wolności. Na miejsce udał się patrol policji z wydziału prewencji. Byli też strażacy. - Zeznał, że ucieka przez nieznanymi osobami, które go goniły. Dlatego wszedł na dach - relacjonuje Emilia Reguła z KPP w Głogowie. Wcześniej krzyczał też, że to z powodu nieszczęśliwej miłości. Ostatecznie zszedł z dachu. Nic mu się nie stało. - Niestety nie miał tym razem szczęścia, gdyż został rozpoznany przez policjantów jako sprawca kradzieży kosmetyków o wartości 739 zł z jednej z głogowskich drogerii - dodaje.

Wcześniej dokonał też kradzieży w głogowskim markecie artykułów o łącznej wartości 1 tys. 199 zł, a także był sprawcą kradzieży odkurzacza przemysłowego o wartości 520 zł w markecie budowlanym.

Mężczyzna był już skazywany na karę pozbawienia wolności wyrokiem Sądu Rejonowego  w Miliczu, którą odbył, ale jak widać nie uczy się na błędach. Za popełnienie przestępstw w warunkach recydywy grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.   
RED

(Grażyna Hanuszewicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%