Stowarzyszenie "Szansa" oferuje pomoc psychologiczną dla uchodźców z Ukrainy. Wsparcie psychologia jest świadczone za darmo. Pomoc taka jest udzielana zarówno osobiście, jak i online.
Wiele osób musiało opuścić swoje domy w pośpiechu, a następnie spędzić męczącą podróż do Polski. Najbardziej jednak traumatyczne jest to, że rodziny musiały się rozłączyć. - Jako stowarzyszenie oferujemy pomoc psychologiczną dla dzieci i ich rodzin w kryzysie. Mamy psychologa, który mówi w języku rosyjskim - mówi Oliwia Nogacka z "Szansy".
Stowarzyszenie oferuje również komputery, gdyby ktoś chciał połączyć się online ze swoją rodziną na Ukrainie.
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA
Adres: ul. Perseusza 13, 67-200 Głogów
Telefony: 888 586 246 lub 888 381 047
RED
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wielki triumf w Bangkoku Martyny!
Wszelkiej maści Kolumbijczykom, Afgańczykom i innym inżynierom życzę udanej próby zmolestowania Marty. Do zobaczenia na intensywnej terapii.
Łukasz
08:07, 2025-07-12
Już widać jakie sklepy będą w parku handlowym
A gdzie Decathlon??
Głogowiak
22:00, 2025-07-11
Maturalny sukces Liceum Aslan
Czemu są takie małe odległości między stolikami ? w publicznych szkołach są z dwa razy większe .
Mama
21:00, 2025-07-11
Wstęga przecięta, świetlica otwarta! [FOTO]
Miło widzieć- dawno nie widziana Pani wójt- czyżby urlop?? Czy brak fotografowanych inwestycji??🙄
Mieszkaniec
18:23, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz