Już wkrótce Dni Głogowa - miasto na początku czerwca planuje muzyczną imprezę bez żadnych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Repertuar dotychczas trzymano w wielkiej tajemnicy, ale nam się udało dotrzeć do tajnych dokumentów w ratuszu. Wiemy już, że tym razem koncerty odbywać się będą na dwóch scenach. Ta duża zostanie ustawiona na placu festynowym, mała na Bulwarze Nadodrzańskim.
Kto zaśpiewa dla głogowian? Większość umów została podpisana - Dawid Podsiadło, Sanah, Taco Hemingway, Kękę, Maryla Rodowicz i Kwiat Jabłoni oraz Zenon Martyniuk. Ale będzie też niespodzianka, to światowa gwiazda! Ratusz na razie nie potwierdza tej informacji, ale dowiedzieliśmy się, że w Głogowie wystąpi COLDPLAY. Wkrótce więcej informacji.
RED
Spółdzielnia: Nie będzie oprysków na komary
miasto zadba jak zwykle a SM jak zwykle NIE
izo
07:17, 2025-07-03
Spółdzielnia: Nie będzie oprysków na komary
Oprysków nie ma, za to są podwyżki czynszu ;)
Rrr
05:30, 2025-07-03
KGHM wspiera Kornelię Olkucką. Ściga się w Formule 4!
Kolejny któremu żal du....ę ściska.... guzik w życiu robi i nic nie osiągnął i komentuje jak kolejny polaczek cebulaczek. Brawo dziewczyno tak trzym!!!
Gazda
22:31, 2025-07-02
W gminie Głogów to gorący temat
To nie chodzi o blokowanie miliardów. Tu chodzi o to co jegomość mówi a co robi…. W sensie nic nie robi,,, miał okazje zachować ten przejazd ale wtwierdzil że po co
Do kom1
20:32, 2025-07-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz