Zamknij
REKLAMA

Zarzuty zabójstwa dla 20-latki spod Głogowa

12:28, 17.06.2022 strony Aktualizacja: 18:13, 17.06.2022
Skomentuj

Tragedia wydarzyła się w środę (15.06.) w Kotli. 20-letnia kobieta zamordowała dwóch mężczyzn zadając im liczne ciosy nożem. Jeden z mężczyzn - starszy, 72-letni, był jej dziadkiem. Młodszy z nich, 58-letni to znajomy dziadka. Kobieta została zatrzymana przez policję zaraz po tym zdarzeniu. Była pijana. Dziś (17.06.) została doprowadzona na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Głogowie, gdzie usłyszała zarzuty.

- Są to dwa zarzuty: zabójstwa w tzw. zamiarze bezpośrednim przez zadanie każdemu z mężczyzn ran kłutych i innych w klatkę piersiową oraz inne części ciała narzędziem typu nóż - mówi nam Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy.

Jeszcze dziś prokurator skieruje wniosek do Sądu Rejonowego w Głogowie o tymczasowe aresztowanie podejrzanej kobiety. Prokuratura nie ujawnia czy przyznaje się ona do zarzutów. - Ze względu na dobro śledztwa nie możemy ujawnić jej postawy - dodaje rzeczniczka. AKTUALIZACJA: Sąd zdecydował o areszcie tymczasowym na okres 3 miesięcy.
RED

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%