Park Sapera przeszedł modernizację. O poczynionych pracach już pisaliśmy, teraz pytamy mieszkańców o opinię. Czy głogowianom podoba się inwestycja? Wszyscy przyznają, że przydałoby się jeszcze jedno... Fontanna.
-Dobrze, że ten park wyszedł na prostą. Dla mnie trochę za dużo betonu, więcej zieleni bym jednak dała w tym miejscu i chociaż jedno bijące źródło wody. Bardzo podobają mi się schody, na pewno będzie bezpieczniej i pomysł posadzenia róż. Tylko, żeby miał kto jeszcze dbać o te róże, żeby nie zmarniały - mówi Janina Moskal, mieszkanka ulicy Poczdamskiej.
Pan Jan również mieszka na tej ulicy: - Najbardziej to podobają mi się lampy i schody. Bardzo elegancko! - przyznaje. - Ładnie to wygląda, ale myśleliśmy razem z żoną, że na zmianę pogody przydałaby się tężnia. No i fontanna! Chociaż taka deszczowa, żeby chłodziła w upalne dni. Mam nadzieję również, że po tej inwestycji wezmą się w końcu za remont chodników na Poczdamskiej - mówi Józef Bielski.
Dodajmy, że remont parku Sapera pochłonął 2,6 mln złotych. O inwestycji pisaliśmy także TUTAJ -kliknij!
RED
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Od dziecka wiedział, że będzie sołtysem
Szkoda że sołtys nie zadbał o poprzednią świetlicę i zostawił tam jeden wielki syf a od mieszkańców wymaga porządku
Mieszkanka
00:35, 2025-07-08
Jak poszło ósmoklasistom z Głogowa?
paniom od angielskiego z sp7 dziekujemy i zyczymy duzo zdrowia a Szymkowi gratulujemy 100 procent to jest cos
uno
20:30, 2025-07-07
32-latek uprawiał konopie w mieszkaniu
od razu czujemy się bezpieczniejsi! Gdzie są ci policjanci, gdy mąż katuje żonę i dzieci?
mariola
17:46, 2025-07-07
Jak poszło ósmoklasistom z Głogowa?
a dzieciak z 7 ma 100 procent z angielskiego i kilku z nich 98 z angielskiego podobnie jest z matematyka w 7 tez prawie wszuscyn okolo 80 procentm ktos to sprawdzil
no
14:56, 2025-07-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz