Zamknij

Poseł Borys w Głogowie rozdaje ulotki i mówi: PiS=Drożyzna

17:54, 27.06.2022 strony Aktualizacja: 17:54, 27.06.2022
Skomentuj

Czerwona ulotka a na niej żółte i przeciągające uwagę hasła. O rekordowej inflacji sięgającej 13,9 proc. O cenach paliw, które wzrosły o 40 proc. O ratach kredytów droższych o 85 proc. Jednym słowem: PiS=Drożyzna. A obok zdjęcie, należącej do państwowej spółki, stacji Orlen. I cena 8,25 zł za litr benzyny 95. Właśnie z takim przekazem do Głogowa przyjechał poseł Piotr Borys (PO), który ulotki rozdawał mieszkańcom miasta.

- Rozmawiamy o tym co jest najtrudniejsze, czyli o problemach drożyzny - poseł wyjaśnia, że coraz więcej Polaków odczuwa jej skutki. - Przygotowaliśmy pakiet, który promujemy, by pomóc ludziom - dodaje. Borys twierdzi, że największy problem to drożyzna w sklepach, ale i niepewność wynikająca ze wciąż rosnących stóp procentowych. - Drogi węgiel, drogie paliwo. Wszystko drożeje. A za to wszystko odpowiedzialny jest PiS - zaznacza.

Na odwrocie ulotki hasła promujące pomysły Koalicji Obywatelskiej. Proponują 20 proc. podwyżki dla sfery budżetowej, niższe raty kredytów - zamrożenie rat do poziomu z 2021 roku. A także obligacje antydrożyźniane. W sobotę (2.07.) w Radomiu wielka konwencja KO z udziałem 7 tysięcy osób - także głogowian sympatyzujących z opozycyjnym ugrupowaniem.
RED

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%