Zamknij

To nowa radna Głogowa. Czym się chce zajmować Małgorzata Chudzińska?

08:41, 01.09.2022 strony Aktualizacja: 08:41, 01.09.2022
Skomentuj

Małgorzata Chudzińska (57 l.) złożyła ślubowanie na sesji rady miejskiej (31.08.) i podjęła obowiązki. Do rady miejskiej weszła w miejsce Leszka Drankiewicza, który zrezygnował z mandatu. Nowa radna jest magistrem rehabilitacji ruchowej, od 20 lat pracuje w szkolnictwie, zajmuję się rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych. - Chciałabym zajmować się w radzie przede wszystkim wspieraniem osób niepełnosprawnych, poprawą jakości ich życia - zapowiada. Dodaje, że przez 20 lat pracowała też jako rehabilitantka w szpitalu, dlatego bardzo ważne są dla niej programy zdrowotne dla głogowian. - Na pewno będę je wspierać i będę się starała, żeby jeszcze rozszerzyć ilość tych programów - wymienia działające w mieście programy profilaktyki chorób tarczycy, nowotworowych piersi czy prostaty, bardzo ważne dla mieszkańców Głogowa.

Z kolei dla osób niepełnosprawnych bardzo ważna jest jej zdaniem myślenie o przyszłości. - Utworzenie jakiegoś domu dla dzieci, które pozostają same, bez rodzin, a są z duża niepełnosprawnością - tłumaczy radna Chidzińska. Podkreśla, że bardzo ważne jest dla niej także

reprezentowanie mieszkańców jej okręgu. - Jeśli będą jakieś problemy, to chętnie będę ich wysłuchiwać i wspierać w radze - zapowiada.

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%