Zamknij

Zarejestruj się na bezpłatne badania i konsultacje z nefrologiem

19:17, 13.09.2022 strony Aktualizacja: 19:17, 13.09.2022
Skomentuj

Głogowski Szpital Powiatowy informuje, że od 16 września 2022 r. realizowany będzie program "Wczesna diagnostyka i profilaktyka chorób nerek na terenie Gminy Miejskiej Głogów".

Programem objęci są mieszkańcy miasta Głogowa, którzy ukończyli 35 rok życia. Pacjenci będą mieli wykonane badanie laboratoryjne krwi i moczu oraz badanie USG nerek wraz z analizą, a także skorzystają z konsultacji lekarza nefrologa i uzyskają zalecenia do dalszego postępowania, w przypadku wykrycia podejrzanych zmian.

Rejestracja na wizyty we wrześniu 2022 r. będzie odbywać się w Centralnej Rejestracji w budynku szpitala od dnia 16.09.2022 r. w godzinach 8:00-14:00. Przy rejestracji pacjenci otrzymają informacje o terminie pobrania materiału do badań oraz terminie konsultacji.

Świadczenia w ramach programu realizowane są w Głogowskim Szpitalu Powiatowym w Poradni Nefrologicznej (I piętro, budynek główny szpitala). Natomiast pobranie materiału do badań laboratoryjnych odbywa się będzie w gabinecie nr 7 przy ul. Kościuszki 15 (parter w budynku szpitala). Szczegółowe informacje będą udzielane pod nr tel. 609 311 864.

Przed pobraniem krwi do badania pacjenci zobowiązani będą do okazania dowodu osobistego wydanego przez Prezydenta Miasta Głogowa lub zaświadczenia wydanego przez Urząd Miasta Głogowa, potwierdzającego zameldowanie na terenie miasta. Na badanie należy zgłosić się na czczo oraz z próbką moczu.

Program finansowany jest wspólnie przez Gminę Miejską Głogów oraz KGHM Polska Miedź S.A.

Łącznie na konsultacje we wrześniu zostanie umówionych 50 osób. Harmonogram rejestracji na kolejne dni zostanie ogłoszony w połowie października.
RED
źródło: DGL News

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%