Zamknij

Zatrzymywali kierowców i dawali gadżety

05:53, 02.11.2022 Aktualizacja: 05:53, 02.11.2022
Skomentuj

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny wraz z głogowskimi policjantami sprawdzali trzeźwość kierowców. Wszystko w ramach akcji "Znicz", którą przeprowadzono tuż przed Wszystkimi Świętymi.

Podczas akcji żaden zatrzymany kierowca nie był pod wpływem alkoholu. Za wzorową postawę kierowcy otrzymali gadżety i broszury informacyjne.

Alkohol to wciąż poważny problem na polskich drogach - przyznaje Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy komendy - Zbyt wiele osób wsiada za kierownicę swojego samochodu w stanie nietrzeźwym. Pomimo tego, że zjawisko to nie spotyka się już z przyzwoleniem społecznym a kary spotykające takich kierowców są coraz bardziej surowe, wiele osób przecenia swoje możliwości i świadomie decyduje się na poważne ryzyko. Narażają nie tylko siebie ale również innych użytkowników dróg - często osoby najbliższe.

RED

foto: MCWR Głogów

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%