Nowe Wyprawki Czytelnicze dla przedszkolaków i rodziców, którzy dołączą do projektu "Mała Książka Wielki Człowiek" już czekają w głogowskich bibliotekach. Co trzeba zrobić? Naprawdę niewiele: zapisać dziecko do biblioteki i wypożyczyć książkę.
W prezencie nowy czytelnik otrzyma książkę dla dzieci oraz Kartę Małego Czytelnika na której będzie zbierać naklejki za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie książki. Rodzic otrzyma broszurę czytelniczą o zaletach czytania i metodach zachęcania dzieci do tej aktywności.
"Nie warto zwlekać, warto się zapisać już dziś. Odłożyć telefon , wyłączyć telewizor, poświęcić sobie czas na wspólne czytanie, przytulić się do siebie i cieszyć wspólną chwilą. Korzyści będą na całe życie. Czytanie stanie się rytuałem, a zbudowane relacje bezcenne"- zachęcają pracownicy głogowskich bibliotek.
RED
źrdóło: MBP Głogów
Nareszcie! Ruszyły zmiany przy blaszanym płocie
14 komentarzy jednego zwyrola ludzie trzeba go ustalić i wysłać do niego psychiatrę
Tak
05:49, 2026-06-17
Nareszcie! Ruszyły zmiany przy blaszanym płocie
Nie wiem z czego tu się cieszyć, że próbuje się zamaskować własną nieudolność. Dlaczego były prezydent który do tego doprowadził nie odpowie za to karnie??????
Bercik
04:56, 2026-06-17
Dziś lokatorzy odebrali klucze
Współczuję. Żarków...
On
01:06, 2026-06-17
Nareszcie! Ruszyły zmiany przy blaszanym płocie
Bąkiewicz do BERLINA to tylko może jechać pan Bodnar pan Kowal czy też pan Korneluk BEDĄ ICH WITAĆ CHLEBEM I SOLĄ I BLASZKI DADZĄ a tu sie polakom zachciało wycieczki i jeszcze z polska flagą
poglosik
00:03, 2026-06-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz