Zamknij

Na potęgę kradną paliwo na stacjach benzynowych. Jest kolejny przypadek. W biały dzień! 

14:26, 16.11.2022 strony
Skomentuj

Było jeszcze jasno, przed godz. 15.00, kiedy samochodem osobowym na stację paliw Orlen przy ul. Sikorskiego podjechał mężczyzna samochodem osobowym. Zatankował i... odjechał. Pominął ważny szczegół. Nie zapłacił, a powinen. 

Zagapił się? Zrobił to celowo? To wyjaśnia policja. Żadnej ewentualności na tym etapie sprawy nie można wykluczyć. W tym, że w poniedziałek (14.11.) było to "gapiostwo". - Zabezpieczono monitoring, służbom przekazano wizerunek sprawcy wraz z pojazdem. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy - poinformował nas wczoraj (15.11.) asp. sztab. Łukasz Szuwikowski z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. 

Z policyjnego systemu zgłoszeniowego trudno wyłuskać kradzieże paliwa, ale Łukasz Szuwikowski naliczył dla nas 90 przypadków - od początku roku do 14 listopada - kiedy zgłoszenie było związane z kradzieżą i podane było auto na stacji, numery rejestracyjne, wizerunek sprawcy i zabezpieczony monitoring. - W tej liczbie są jednak i zdarzenia związane z roztargnieniem osób płacących i samych pracowników, którzy np. nabijając opłatę za gaz nie nabili tankowanego paliwa, za które klient myślał, że też zapłacić - tłumaczy szczegółowo oficer prasowy. 

Nie mniej trochę tego się nazbierało. A nawet tylko "zamyślenie" kierowcy albo "gapiostwo" pracownika stacji i tak robi z klienta "sprawcę". Zgłoszenie to zgłoszenie. Wstydu można się najeść. 

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%