Zamknij

Jak będą wyglądać pokoje w hospicjum? Zobacz wizualizacje

09:49, 18.11.2022 strony Aktualizacja: 09:49, 18.11.2022
Skomentuj

Na stronie "Razem dla Hospicjum" można zobaczyć już wizualizacje wnętrza obiektu. Mają się znaleźć tam drewniane łóżka, jasny i przyjemny wystrój. Przy okazji wolontariusze przypominają, że można wesprzeć budowę obiektu poprzez głosowanie w budżecie obywatelskim.

"Bardzo chcemy, aby tak wyglądało nasze Hospicjum tam, gdzie będziemy, bo takie jest życie, żegnać naszych najbliższych. Wymarzyliśmy sobie, że zdołamy Was przekonać, że w tych chwilach najtrudniejszych, lecz nieuchronnych, to jaki przyjazny klimat wyczarowanego wnętrza wtedy nas otacza, również ma niesamowite znaczenie. Dlatego, i to obiecaliśmy głogowianom, zrobimy wszystko aby tak pięknie tam było" - piszą działacze z fundacji.

Hospicjum startuje w budżecie obywatelskim w kategorii projektów ogólnomiejskich pod numerem 4. Można również głosować w tej kategorii na: łódź na potrzeby WOPR (14), warsztaty aktywizacyjne dla osób z niepełnosprawnością intelektualną (15), defibrylatory (19), historyczną wystawę plenerową (29), festiwal kuchni kresowej (30) i budki lęgowe dla jerzyków (38). Głos oddajemy na obywatel.glogow.pl.

RED

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%