Zamknij

Parasolką w (kartonowego) Kaczyńskiego. Za kilka dni protest pod ratuszem w Głogowie

11:06, 23.11.2022 strony Aktualizacja: 11:21, 23.11.2022
Skomentuj

28 listopada o godz. 19.00 pod ratuszem w Głogowie odbędzie się happening "Parasolką w Kaczora" Organizatorki zapraszają pod ratusz takimi słowami:

"Praw się nie dostaje-prawa zdobywa się w walce" w 1911 roku mówiła na jednym z feministycznych wieców Zofia Daszyńska-Golińska.

W myśl jej słów znowu stajemy na ulicy walcząc o swoje prawa.Jeśli tak jak my chcesz wyrazić swoją złość po kretyńskich słowach Kaczyńskiego o "dawaniu w szyję" przez kobiety - przyjdź i nie zapomnij parasolki. Swoją kartonowa obecnością zaszczyci nas prezes Kaczyński.

Prezes, który za spadek dzietności oskarża nas-kobiety, alkoholiczki, które zamiast rodzić po prostu dają w szyję. Ten tchórz, którego zawsze broni kordon policji nie przyjmuje do wiadomości tego, że brak dostępu do legalnej aborcji, brak dostępu do badań prenatalnych oraz opieki okołoporodowej, szalejąca inflacja, brak dostępu do mieszkań, bezpłatnych żłobków i przedszkoli - to wszystko między innymi składa się na spadek dzietności w kartonowym państwie, które jest piekłem już nie tylko dla kobiet. Jeśli PiS jest Ci tak bliski jak nam-przyjdź wyrazić swój sprzeciw. Weź ze sobą każdego,któremu zbrzydła nasza obecnie rządząca władza. Nie zapomnij parasolki!"

Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że kobiety szykują się do protestu w Głogowie. Zobaczcie, dlaczego kobiety zdecydowały się manifestację w Głogowie
https://myglogow.pl/bedzie-protest-w-glogowie-to-po-slowach-kaczynskiego-ze-dziewczyny-daja-w-szyje/
(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%