Zamknij

Nagła śmierć nauczycielki z I LO w Głogowie. Żegnają śp. Agnieszkę Kidziak-Szajnicką 

10:18, 03.01.2023 strony Aktualizacja: 11:01, 03.01.2023
Skomentuj

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły i cała społeczność licealna złożyli rodzinie i przyjaciołom zmarłej nauczycielce wyrazy współczucia i zapewnienia duchowego wsparcia.

" Istnieją  wiadomości nieoczekiwane, niepożądane, takie, których nigdy nie chcielibyśmy usłyszeć... Mimo tego, że ich nie chcemy - przychodzą, porażają, dotkliwie ranią, zmieniają nieodwracalnie nasze życie, naszą codzienność... " - napisali na stronie internetowej szkoły. 

Na stronie poinformowano, że wczoraj (2.01.) nagle zmarła śp. Agnieszka Kidziak - Szajnicka. Miała 50 lat. - Dla uczniów naszej szkoły - nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni, autorytet. Dla nauczycieli i pracowników liceum - koleżanka, w wielu przypadkach  także serdeczna przyjaciółka. Dla Bliskich - córka, żona, mama - napisali.

Dodali, że miejsca, które zajmowała w życiu wielu ludzi śp. Agnieszka Kidziak-Szajnicka - nic nie zapełni i na zawsze pozostanie w ich pamięci jako osoba o niespożytej energii, zawsze życzliwa, pochłonięta różnorodnymi działaniami, zaangażowana w szkolne wydarzenia i sprawy, troszcząca się o innych.

Opr. RED

Fot. I LO w Głogowie  

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%