Od najbliższego poniedziałku (9.01) zmianie ulegnie trasa autobusów kursujących do Polkowic i Sieroszowic - informuje Intertrans. Autobusy pojadą z pominięciem miejscowości Kurowice, Modła i Łagoszów Mały.
Nowa trasa będzie prowadziła przez Nielubię, Bukwicę i Dankowice. Intertrans przypomina również, że w dni nauki szkolnej o godz. 12:55 kursuje nowe połączenie z Głogowa do Kłębanowic przez Nielubię, Radwanice.
RED
Letni spektakl w plenerze w Głogowie
Lewackie,udziwnione spektakle ze sztuką mające niewiele wspólnego.
Nie, dziękuję.
23:39, 2025-07-14
Kibice bojkotują klub. Wydali oświadczenie
O biedni kibole, policja się ich czepia i jeszcze klub śmie z tą policją współpracować, ojej. Bo przecież to tak zdrowo i patriotycznie przypie*dolić komuś, kto wspiera inny klub, choć też Polak, to patriotycznie rozdupczyć publiczną własność na stadionie i poza nim, to patriotyczne wywieszać obraźliwe banery i wykrzykiwać wulgarne przyśpiewki. Oj, biedni ci nasi patrioci ze stadionów, prześladowani tacy. Brak słów... To niebywałe, że prawica zawsze przyciąga takie patologie.
Dabdab
23:35, 2025-07-14
Były detektyw otworzył kawiarnię w Głogowie
Parę dni wcześniej otwierał Pan z panią Kasia gdzie ona się podziała ?
Fanka
21:40, 2025-07-14
Kibice bojkotują klub. Wydali oświadczenie
Jeszcze idol urzędu nie objął a już sodówa po karkach spływa.
Tadzio.
21:11, 2025-07-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz