Zamknij

Posprzątają zbiornik wodny. - Sporo tego jest - przyznają urzędnicy

10:28, 13.01.2023 strony Aktualizacja: 13:42, 13.01.2023
Skomentuj

Syf nie z tej ziemi - skarży się wędkarz. Chodzi o zbiornik wodny niedaleko ulicy Cichej, gdzie kiedyś koczował bezdomny mężczyzna. Zarówno jego, jak i zbieranych przez niego rzeczy, już nie ma. Przez pewien czas było czysto, ale ludzie zaczęli ponownie zaśmiecać teren. Znaleźć można niemal wszystko: puszki, butelki, ciuchy, a nawet opony i rozbite szyby.

Sprawę zgłosiliśmy do głogowskiego ratusza. Urzędnicy natychmiast zareagowali na zgłoszenie o zanieczyszczaniu środowiska. - Miasto posprząta ten teren - zapewnili nas. Czekaliśmy jednak parę dni na konkretną datę rozpoczęcia prac. Okazuje się, że w tym czasie szacowano ilość odpadów, jaka jest składowana przy zbiorniku, i planowano zakres działań. - Sporo tego jest. Będziemy robić to sukcesywnie - poinformowali urzędnicy - Prace rozpoczniemy dzisiaj (13.01) - dodają.

Przypomnijmy, o problemie przy Placu Katedralnym poinformował głogowianin podczas spotkania w ratuszu z prezydentem Głogowa. Podjęto wtedy działania, aby zapewnić schronienie osobie bezdomnej i uprzątnąć składowane tam odpady. Niestety, ludzie zaczęli śmiecić i wyrzucać odpady z domów. W ciągu dwóch miesięcy ponownie zrobiło się w tym miejscu wysypisko. O sprawie pisaliśmy już tydzień temu - tutaj!

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%