Zamknij

Ciasto i książka za dobre serce. Charytatywny kiermasz w I Liceum.

15:59, 19.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 16:34, 19.01.2023
Skomentuj

Słodkości i literatura na długiej przerwie. W budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie klasa 4 m zorganizowała kiermasz ciast i książek, dla wszystkich uczniów i pracowników. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na wsparcie leczenia zmagającego się z białaczką taty uczennicy - pana Michała (o którym pisaliśmy TUTAJ).

- Ciasta przygotowali nauczyciele i w dużej części uczniowie naszej szkoły, którzy naprawdę się postarali - chwali Elżbieta Żywicka, wychowawczyni klasy 4 m - Sama również upiekłam sernik czekoladowy i miło mi widzieć, że szybko schodzi - uśmiecha się.

Uczniowie zdają sobie sprawę ze szczytności celu kiermaszu. Wielu z nich chętnie i niejednokrotnie kupowało ciasta na obu stanowiskach: tym na parterze i na pierwszym piętrze - Tata jednej z dziewczynek zmaga się z ostrą białaczką. Był człowiekiem całkowicie aktywnym i zdrowym, a teraz już od roku jego życie to nieustanne kursowanie między szpitalami. Musiał zawiesić swoją działalność gospodarczą. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć pana Michała. Nauczyciele wpłacają na jego zbiórkę (TUTAJ), ale dziś zorganizowaliśmy kiermasz i mamy nadzieję, że zbierzemy jak najwięcej - zaznacza pani Elżbieta.

W ofercie między innymi: Baton orzechowy, Sernik księżniczki Charlotty z karmelizowanym jabłkiem, Rogaliki Apple Moon, Ciasto, Czekoladowa euforia, Marchewkowiec-bombowiec, Drożdżowe love Muffiny z czekoladowej krainy oraz inne pyszności. Cena jednej porcji ciasta to 4zł.

RED

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%