Zamknij

Mieszkańcy poczuli gaz w bloku na al. Wolności w Głogowie. Na miejsce przyjechali strażacy

15:20, 07.02.2023 Redakcja Aktualizacja: 15:33, 07.02.2023
Skomentuj

O interwencji dowiedzieliśmy się od zaniepokojonych mieszkańców. Ludzie obchodzili blok, ale bali się wejść do środka. Dlaczego? Ktoś poczuł ulatniający się gaz.

Zgłoszenie brzmiało poważnie i na miejscu szybko znalazły się dwa wozy strażackie. Strażacy przybyli wyposażeni w mierniki gazu i zeszli do piwnicy bloku przy al. Wolności, skąd pochodził domniemany zapach gazu. Mierniki wykazały, że powietrze w budynku jest... w normie. Na szczęście do wycieku gazu nie doszło. - Ale w razie wątpliwości lepiej zgłosić na zaś. Co gdyby ktoś zignorował, a potem ten gaz wybuchł albo komuś zaszkodził? to niebezpieczna substancja - mówi mieszkanka.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 15.10. Na miejscu nie wykryliśmy żadnego wycieku gazu, a niepokojący mieszkańców zapach okazał się być zapachem benzyny, która rozlała się komuś w piwnicy - informuje Szymon Szydłowski, oficer prasowy straży pożarnej w Głogowie. Profilaktycznie przeprowadziliśmy dodatkowe badania powietrza. Strażacy zakończyli działania na miejscu.

RED

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%