Do tego drogowego zdarzenia doszło po godz. 12. Kierowca jadący audi od strony Głogowa chciał skręcić w lewo w ul. Osadników. Zatrzymał się, aby przepuścić nadjeżdżające z naprzeciwka samochody. Ale jadący za nim kierowca toyoty nie zachował odpowiedniej odległości - nie wyhamował, uderzył w tył audi.
Nikomu nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji, kierowca toyoty, został ukarany mandatem w wysokości 300 zł i 6 punktami karnymi. PM
Inżynier informatyk z głogowskiej uczelni
Polecam studiowanie na dobrych, sprawdzonych uczelniach z wieloletnim ( wiekowym) doświadczeniem i profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem do nauki.
Ble
19:36, 2025-09-16
Rodzice małego dziecka srżą się na SOR w Głogowie
Ja omijam się i szpital w Głogowie szerokim łukiem ale przeraża mnie wizja że mogę nie zdążyć po pomoc w Nowek Soli czy we Wrocławiu i wyląduje w głogowskim.
Blu
19:23, 2025-09-16
Tajemnica koszenia na Poczdamskiej w Głogowie
Zaorać spółdzielnię , a nie trawę
Kris
18:41, 2025-09-16
Tajemnica koszenia na Poczdamskiej w Głogowie
Zabetonować i będzie parking, na co komu te trawy ? jak są koszone to w lato wiecznie klepisko i uschnięta trawa.
Ktoś
18:31, 2025-09-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz