Zamknij

Ruszyło głosowanie na projekty z Budżetu Obywatelskiego

08:56, 30.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:56, 30.09.2019
Skomentuj

Ruszyło głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Głogowianie mogą wybierać spośród 46 projektów. Dziś rusza głosowanie, które zakończy się 25 października. Każdy z mieszkańców ma dwa głosy. Jeden może oddać na wybrany projekt z okręgu konsultacyjnego (jest ich 4), a drugi głos na wybrany pomysł z okręgu ogólnomiejskiego. Można głosować elektronicznie: TUTAJ.

Można wybrać też metodę tradycyjną i wypełnić papierową kartę do głosowania, która dostępna jest w Urzędzie Miejskim w Głogowie, Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Jedności Robotniczej 15, Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia nr 2 ul. Perseusza 13, Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia nr 3 Plac Mieszka I nr 11, Punkcie Obsługi Mieszkańca w Galerii "Glogovia" - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19.

Karty do głosowania można pobrać także: TUTAJ. Nie można głosować dwa razy, jeśli oddaliśmy już głos elektronicznie to nie można już zagłosować za pomocą karty do głosowania. Jeśli zagłosowaliśmy za pomocą papierowej karty, to nie można już zagłosować przez Internet. Jeśli to zrobimy - głosy będą nieważne. Pisaliśmy o tym: TUTAJ.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%