Zamknij

Pijany "tatuś" najpierw pobił 16-letniego syna, a potem rzucił w niego kuchennym nożem

12:17, 12.04.2019 Wojtek Olszewski Aktualizacja: 12:17, 12.04.2019
Skomentuj

Pijany 38-letni głogowianin, Rafał Sz., podczas awantury rodzinnej rzucił kuchennym nożem w swojego 16-letniego syna. Nie szczędził też swych silnych pięści. Wcześniej chłopca dotkliwie pobił. Mogło to doprowadzić do tragicznych skutków: nastolatek ma ciętą ranę policzka, obrażenia twarzy i czaszki.

Policja interweniowała mieszkaniu przy ul. Wita Stwosza na os. Hutnik natychmiast po zawiadomieniu o zawiadomieniu od kolegów maltretowanego chłopaka. Zresztą nie była to pierwsza taka sytuacja, gdy Rafał Sz. pod wpływem alkoholu znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i synem. Zwykle interwencje kończyły się przewiezieniem awanturującej się głowy rodziny do izby wytrzeźwień. Wszczęto również procedurę "Niebieskiej Karty", a wobec szalejącego po kielichu mężczyzny toczyło się postępowanie przygotowawcze o znęcanie się nad rodziną.

Te działania nie wywołały żadnej refleksji u 38-latka i nie powstrzymały go od kolejnych aktów agresji. Tym razem będzie inaczej. Po ostatnim ekscesie, decyzją sądu, na wniosek policji i prokuratora, 38-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Rafał Sz. nie przyznał się do zarzutów, twierdząc, że niczego nie pamięta, bo był pijany. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(Wojtek Olszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%