Zamknij

Statuetki dla pracowników socjalnych w dniu ich święta

13:30, 11.12.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 13:37, 11.12.2019
Skomentuj

Dzień Pracownika Socjalnego w teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Była to okazja do wręczenia nagród za wkład w pracę - pracownicy socjalni dostali statuetki "Kwiat Pomocy Społecznej". Wyróżnienia trafiły do Karoliny Rojek, Justyny Burgchard, Karoliny Kwiatkowskiej, Oli Kozak, Eweliny Wilk, Magdaleny Gardyńskiej, Wandy Karapulki, Anny Wiszniewskiej, Edyty Parzniewskiej, Agnieszki Janowiak i Barbary Kondratyk.

A te grupowe nagrody otrzymali: zespół ds. świadczeń i pomocy instytucjonalnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie, dział świadczeń rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie, zespół wspierająco-aktywizujący Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Głogowie, asystenci rodziny Miejskiego Wspierania Rodziny w Głogowie oraz pion opieki nad dzieckiem małym Miejskiego Żłobka Integracyjnego "Dom nad strumykiem" w Głogowie.

- Dla nas to bardzo ważna impreza - mówiła Krystyna Piasecka-Olejniczak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie. Nie ukrywała, że zapotrzebowanie na pracowników socjalnych nie maleje. - Niestety ten zawód zamiast zyskiwać na prestiżu, w dalszym ciągu jest słabo opłacalny - dodała.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%