Trwają prace przy budowie ogrodu zimowego na marinie. - Konstrukcja jest już prawie gotowa - mówi nam Mateusz Krężel, choć dodaje, że jeszcze wiele jest do zrobienia, a prace uzależnione są od pogody. Gdy tylko zakończy się budowa tarasu, to rozpoczną się odbiory techniczne. A pomieszczenie trzeba będzie wyposażyć. - Otwarcie planujemy w marcu - wyjaśnia.
Ogród ma być ogrzewany i czynny cały rok. To około 120 mkw., gdzie pomieści się 50 osób. - Chcemy wywiązać się z naszych deklaracji i słowa dotrzymamy - zapowiada Krężel.
RED
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz