Od początku czerwca czeka nas rewolucja w miejskiej komunikacji. W 45 rocznicę działania głogowskiego zakładu przewozowego w ramach tzw. optymalizacji rozkładów i układów tras komunikacji miejskiej ma poprawić się wygoda podróżowania bez przesiadek, ze zwiększoną liczbą połączeń autobusowych, częstotliwością kursowania, 9 nowymi przystankami i uproszczoną, łatwą do zapamiętania numeracją.
Po zmianie sieć głogowskiej komunikacji miejskiej tworzyć będzie 9 linii, część będzie zmodyfikowana, część nowa, a niektóre wycofane, czy zastąpione innymi połączeniami. Trzeba się będzie wszystkiego nauczyć na nowo, ale przede wszystkim w zmianach po prostu "połapać".
Zgodnie z Waszymi sugestiami zamieszczamy mapkę, która ułatwi Wam przeanalizowanie nowej sieci połączeń.

Nadchodzi Opowieść Wigilijna
Cieszy mnie że w końcu pewne media głogowskie zaczęły zauważać tą fundacje i pisać o jej dokonaniach .Trochę to trwało ale myślę że teraz będzie lepiej .Powodzenia Justa.🙂
zantara
18:28, 2025-12-02
Mikołaj już tu jest! Wyruszył orszakiem na miasto
Nareszcie coś dla maluchow superajnego ja w 78 tez bylem świetnym mikolajem chodzilem do przeczkola wrenczalem benkartom prezenty a jak mieli po 3 czarne kropeczki to w poślady ruzgom dostawaly !!!!Milo to wspominam fajna robota bo mojom bimbrownie państwo ograniczało i nie byłęm wałkoniem tylko działałem na rzecz głogowskich dźieci!!!!!!!!!!!!
Grzegorz Malecki
18:15, 2025-12-02
Nowa twarz głogowskiego szpitala
Za chwilę rower potrąci Scode, będą służby i o cacku z dziurką zapomnimy, na to liczą obaj, dlatego tak łatwo bawią się naszymi pieniędzmi.
izo
15:40, 2025-12-02
Nowa twarz głogowskiego szpitala
kiedy powiatowy zbiera rade jak nic podatek od piesa wzrosnie o 100 procent ogladanie kosztuje
zula
15:25, 2025-12-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz