Zamknij

Zerwany dach hotelu Rodos w Jaczowie! Uszkodzonych jest kilkanaście aut. Ludzie byli przerażeni

20:00, 23.02.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:37, 28.02.2020
Skomentuj

To działo się chwilę po godz. 19, kiedy nad Głogowem przeszła krótka, ale gwałtowna nawałnica. Było gradobicie i silny wiatr. Niestety nie obyło się bez interwencji strażaków i policji m.in. w Hotelu Rodos w Jaczowie, gdzie wiatr zerwał około 30 metrów kwadratowych dachu.

W tym czasie w restauracji hotelowej trwała uroczystość rodzinna na kilkadziesiąt osób. Na szczęście podczas nawałnicy wszyscy byli w środku.

- W pewnym momencie usłyszeliśmy ogromny huk, który brzmiał jak wybuch samochodu. Wszyscy spojrzeli w stronę wyjścia i zobaczyliśmy, jak spada konstrukcja dachu i wiatr ciągnie ją po samochodach w stronę pola - opowiedzieli nam świadkowie zdarzenia.

Na parkingu przed hotelem stało kilkadziesiąt samochodów i to na nie poleciały części dachu. Straty są duże, ale na szczęście nikt najprawdopodobniej nie ucierpiał. Trwa przeszukiwanie terenu przez policję i strażaków.

Na miejscu strażacy zabezpieczają pozostałe części dachu, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Swoje czynności prowadzi też policja.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%