Zamknij

Michał Wnuk: Mamy repertuar na maj. Czekamy na decyzję rządu, choć przypuszczamy jaka ona będzie

19:45, 06.04.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 19:45, 06.04.2020
Skomentuj

- Mamy przygotowany repertuar na maj - mówi nam Michał Wnuk, kierownik Teatru im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Ale jak na razie program nie zostanie ogłoszony. - Czekamy na decyzje rządu - dodaje. Jeżeli okaże się, obostrzenia dotyczące epidemii koronawirusa zostaną przedłużone na kolejne tygodnie, to umowy będzie trzeba zmieniać - występy przekładać lub odwoływać.

Tak samo było z repertuarem na marzec i kwiecień. Do skutku nie doszedł m.in. monogram Krystyny Jandy, na który bilety wyprzedały się w kilka minut. - Pracujemy nad tym, aby Krystyna Janda ostatecznie w Głogowie się pojawiła w późniejszym terminie - deklaruje Wnuk.

Nie ukrywa, że to trudna sytuacja, bo do tej pory, czyli od listopada, teatr był pełny. - Liczymy na to, że gdy już wszystko wróci do normalności, to wtedy nasi widzowie znów będą z nami - wierzymy w to, bo mamy wspaniałą głogowską publiczność - twierdzi.

Teatr jest zamknięty, ale mimo to udało się przygotować m.in. wystawę scenograficzną Piotra Tetlaka z wielkiego otwarcia. Teraz tylko pozostaje czekać na jej wernisaż.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%