Zamknij
REKLAMA

29-latek napastował kobiety na starówce i osiedlu Kopernik. Usłyszał prokuratorski zarzut

15:48, 10.10.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 15:48, 10.10.2020
Skomentuj

Policja bardzo szybko namierzyła mężczyznę, który od kilku dni atakował przypadkowe kobiety. Ostatni taki incydent miał miejsce w czwartek (8.10.) na jednej z uliczek na starówce. - Wracałam do domu, już miałam otwierać drzwi, kiedy młody mężczyzna podbiegł do mnie i zadarł mi sukienkę - głogowianka była w szoku - zwłaszcza, że działo się to około godz. 18, a ona była z kilkuletnim dzieckiem. Do podobnych zdarzeń doszło także kilka dni wcześniej w okolicy Ratusza i na os. Kopernik. Poszkodowane kobiety zgłosiły się na policję.

Kiedy w piątek (9.10.) 29 - latek wpadł w ręce policji, miał się tłumaczyć, że nic złego nie zrobił, a jedynie "prankował" i zaczepianie kobiet miało być psikusami. Niestety, prokurator nie dał się nabrać na zapewnienia kawalarza i w sobotę (10.10.) postawił mężczyźnie zarzut. - Dopuszczenia się innej czynności seksualnej - mówi Zbigniew Sokalski, prokurator Prokuratury Rejonowej w Głogowie.

Młody głogowianin jest kawalerem, ma stałą pracę i nie miał dotąd kłopotów z wymiarem sprawiedliwości. Aby pozostać na wolności musiał wpłacić 10 tys. zł kaucji, musi też codziennie stawiać się na komendzie policji.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%