Tężnia solankowa w Parku Słonecznym na razie nieczynna. Powód? Zima. Przerwa techniczna potrwa co najmniej do marca. Obecnie trwają tam prace konserwacyjne. - Należy spuścić wodę i zabezpieczyć pompę przed mrozami - usłyszeliśmy od pracownika, który właśnie dziś (4.11.) tym się zajmował.
Przez ostatnie miesiące tężnia była oblegana. Brakowało wokół niej wolnych miejsc. Miasto dostawiło ławek, leżaków i ciągle mało. Dlatego w ratuszu planują kolejne podobne inwestycje. Być może już w zbliżającym się roku.
- To zainteresowanie bardzo nas cieszy. Prezydent zastawia się na lokalizacją kolejnej tężni solankowej. Chcielibyśmy systematycznie budować takie tężnie w innych lokalizacjach - mówi nam Marta Dytwińska-Gawrońska, rzecznik prezydenta miasta. Choć konkretach jeszcze zbyt wcześniej, aby mówić.
RED
Przynieśli... kwiaty, drzewka dla wójta. I krytyka
W końcu koniec będzie z hejtem! Koniec gniewu i złośliwosci! Wszystko to szło w złym kierunku! Bardzo dobrze ze Pani Dyrektor wychodzi jakoś z tego szlamu...nie powinny w szkole rządzić osoby trzecie!!!! Dyrektor jest jeden a tam pracownicy zagalopowali się i to bardzo! Szkoła jest z tradycjami i otwarta ludzi....i o to dbajmy...nawet sołtysa w to wciągnęli nie wiadomo po co! SZKOŁA BEZ GNIEWU I KRZYKU !!! TEGO ŻYCZĘ NA KOLEJNE LATA!
Rodzic dziecka uczes
21:00, 2025-06-24
Na Smolnej w Głogowie nowe oznakowanie
to nie jest znak ZAKAZ RUCHU
marek
20:41, 2025-06-24
Szpital w remoncie. Jak znaleźć wejście?
A NA [POMOC WIECZOROWA I NOCNA KTOREDY
JA
17:53, 2025-06-24
Dramatyczna sytuacja w Głogowie
Dobrze nie nie zdążyli jeszcze skosić
KTOŚ
16:39, 2025-06-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz