Zamknij

Zbliża się finał WOŚP! Zbierają na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy

10:41, 04.01.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 10:41, 04.01.2021
Skomentuj

Przed nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Finał z Głową - zbierają na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Termin akcji ze względu na obostrzenia spowodowane epidemią koronawirusa został przesunięty na 31 stycznia br.

- Szykujemy się do niego bardzo intensywnie, choć na pewno będzie to inny finał niż zwykle. W Sztabie przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie zarejestrowało się 110 wolontariuszy plus 10 puszek stacjonarnych, usytuowanych m. in. w Centrum Kultury (MOK), teatrze im. Gryphiusa w Głogowie i Klubie Mayday.  Dodatkowo uruchomiliśmy sztabową e-skarbonkę, do której już można się dokładać. Wpadają do niej również wpłaty z wszystkich uruchomionych e-skarbonek naszych wolontariuszy. Na tę chwilę w sztabowej e-skarbonce znajduje się ponad 700 złotych - mówi Agnieszka Lewandowska, szefowa Sztabu w Głogowie. E-skarbonka: TUTAJ.

- Zachęcamy również do przekazywania gadżetów na spotkanie licytacyjne, które w tym nadchodzącym roku odbędzie się on-line. Mamy już kurs na prawo jazdy kategorii B, przepiękną grafikę, teleskop dziecięcy  - dodaje.

Na gadżety, w tym mile widziane usługi i nietuzinkowe atrakcje, sztab WOŚP w Głogowie czeka od 18 do 27 stycznia, w godz. 10-16 w Klubie Mayday.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%