Zamknij

Rusza rejestracja do poradni endokrynologicznej

15:05, 09.01.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 15:05, 09.01.2021
Skomentuj

Głogowski Szpital Powiatowy informuje, że w od stycznia br. realizowany jest program "Profilaktyka Chorób Tarczycy - Poradnia Endokrynologiczna  na terenie Gminy Miejskiej Głogów". Jest skierowany do pełnoletnich mieszkańców miasta Głogowa.

Świadczenia, w ramach programu, realizowane są w poradni endokrynologicznej przez lekarza Marka Jurczyka, specjalistę endokrynologa. Każdy pacjent w ramach wizyty będzie miał wykonane: badanie laboratoryjne (TSH i FT4)  wraz z analizą wyników, badanie USG tarczycy  i jego ocenę, konsultację specjalistyczną przez lekarza endokrynologa, wydanie zaleceń do dalszego postępowania w przypadku wykrycia podejrzanych zmian.

Rejestracja pacjentów do programu, z uwagi na sytuację epidemiologiczną odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie w określone dni i godziny pod nr telefonów 76 837 33 84  oraz 76 837 31 89.

Rejestracja  telefoniczna na  wizyty w styczniu br. odbywać się będą we wtorek (12.01.) w godz. 14-17, środę (13.01.) w godz. 14-17 oraz czwartek (14.01.) w godz. 14-15.30. Łącznie na konsultacje w miesiącu styczniu  umówione zostaną zostanie 152 osoby.

Przy rejestracji pacjent otrzyma informację o dacie pobrana krwi na badanie, termin z wyznaczoną datą i godziną  wizyty specjalistycznej.

Pobranie krwi na badania laboratoryjne odbywać się będzie w gabinecie poradni endokrynologicznej przy ul. Kościuszki  15 (parter w budynku szpitala). Pacjent powinien  zgłosić się na badanie na czczo,  odstawić suplementy diety i witaminy na co najmniej dwa dni przed terminem pobrania krwi.

Program skierowany jest do osób, które nie uczestniczyły w poprzedniej edycji programu w roku 2019, z wyjątkiem osób, u których zostały wykryte zmiany (guzki, torbiele) przy poprzedniej wizycie profilaktycznej.

Pacjenci zgłaszający się osobiście do Centralnej Rejestracji nie będą rejestrowani. Obwiązuje wyłącznie rejestracja telefoniczna.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%