Zamknij

Ach, co to było za wesele! Głogowianki wpadły na oryginalny pomysł

14:38, 26.01.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 14:38, 26.01.2021
Skomentuj

Piękne białe suknie, dobra muzyka i świetne humory. Wodzirej zabawiał wszystkich na parkiecie. Nie brakowało śmiesznych konkurencji. Tylko jedno się nie zgadzało - Panna Młoda? Jedna, dwie... dziesięć. I to w różnym wieku. Na taki oryginalnym pomysł wpadły głogowianki udzielające się w Klubie Ludzi Sukcesu.

Jedną z uczestniczek tej nietypowej imprezy była Edyta Szymanik. Opowiada nam, że pomysł faktycznie był spontaniczny. Nikogo do zabawy nie trzeba było zachęcać. - Branża weselna, z powodu epidemii koronawirusa, od kilku miesięcy stoi w miejscu. A nasz znajomy, który jest wodzirejem, zwracał uwagę z jakimi problemami się zmagają. Brakowało mu też tej atmosfery, więc postanowiliśmy zrobić mu niespodziankę. Zorganizowaliśmy mini wesele - relacjonuje.

Kobiety przebrały się w białe suknie. Niektóre z nich wyciągnęły te stare z szafy, inne musiały pożyczyć kreacje. Zrobiły weselną domówkę. - Był zaskoczony! A my czułyśmy się naprawdę wyjątkowo, bo przecież takie suknie zakłada się bardzo rzadko - dodaje.

Pani Edyta przyznaje, że współczuje też tym, którzy zaplanowali wesele w najbliższych miesiącach. Odbędą się czy nie? - Przed nimi najpiękniejsze chwile życia i taki stres? Taka niepewność? - zastanawia się.

Dlatego właśnie w ten symboliczny sposób chciały wyrazić swoje wsparcie dla branży weselnej. Mając nadzieję, że wkrótce świat wróci do normalności.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%