Zamknij

Spotkał w lesie wilka. Leśnicy: Zachować spokój i powoli się oddalić

08:37, 13.02.2021 Aktualizacja: 08:37, 13.02.2021
Skomentuj

Jeden z mieszkańców gminy Sława wczoraj (12.02.) spotkał w lesie wilka.
Zwierzę zostało sfotografowane zostało w okolicach Lubogoszczy. Jak się okazuje w naszym regionie ich nie brakuje.

Zwierzęta te posiadają bowiem duże terytoria, sięgające nawet 250 kilometrów kwadratowych. A to oznacza, że areał jednej watahy może obejmować teren kilku nadleśnictw.

- Zatem określenie dokładnej liczebności wilków jest utrudnione - mówi Jacek Szymków z wolsztyńskiego nadleśnictwa, gdzie również jest ich sporo. Przypomina on również, by w przypadku napotkania w lesie wilka zachować spokój i powoli się oddalić. 
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%