Zamknij

Czaja: Budżet Obywatelski? Świetny pomysł. Możecie sami zdecydować o inwestycjach

13:07, 18.02.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 13:07, 18.02.2021
Skomentuj

Z powodu epidemii koronawirusa trzeba było ostatnio wstrzymać nabór wniosków. A inwestycje, które miały zostać zrealizowane w rok rozłożyć na dwa. Teraz jednak Budżet Obywatelski wraca. Znów będziemy mogli zgłaszać swoje projekty.

Wartość zgłoszonego projektu majątkowego zlokalizowanego na terenie gminy nie może przekroczyć kwoty 200 tys. zł brutto. Wartość jednostkowa zgłoszonego projektu niemajątkowego nie może przekroczyć kwoty 10 tys. zł brutto 

O to, aby wziąć aktywny udział w akcji, zachęca radny miejski Dariusz Czaja - pomysłodawca kilku inwestycji w ramach tego budżetu. - Właśnie to mieszkańcy Głogowa mogą decydować na jakie zadania zostaną przeznaczone pieniądze. Do tej pory znalazło się wiele cennych inicjatyw i projektów - przypomina.

Na osiedlach powstawały parkingi, chodnik, oświetlenie czy place zabaw. Ale także dbano o historię - budowano m.in. pomniki. - Warto już dziś myśleć nad pomysłami, które można złożyć, w przyszłym roku zrealizować - dodaje. Więcej o tym pisaliśmy: TUTAJ.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%