Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. informuje, że w związku z awarią na sieci magistralnej w środę (24.02.) od godziny 5 do godzin porannych w czwartek (25.02.) kaloryfery będą zimne w całym mieście.
Do awarii sieci doszło na skrzyżowaniu ulic Jedności Robotniczej i Sikorskiego na wysokości I Liceum Ogólnokształcącego. - Nieszczelna jest rura, puściły spawy - mówią pracownicy WPEC tutaj na miejscu. Unoszącą się parę widać z daleka.
Opowiadają, że rury mają ponad 35 lat. - Normalne, że prędzej czy później coś musi się stać. Ten element, który zawiódł tym razem, zostanie wymieniony na nowy - usłyszeliśmy.
Aby dostać się do rury trzeba było ciężkiego sprzętu, rozebrać brukowy chodnik.Teren zostanie ogrodzony. Uważajcie.
RED
Kontrole pieców ruszyły pod Głogowem
Muj piecyk kaflowy bumnoł bo kokos i buta
Ernestozilla
15:00, 2025-12-15
Nauczyciele w Głogowie protestują do świąt
Takiego dobrego premiera wybrali i już im się nie podoba?
Robotnik
14:57, 2025-12-15
Nauczyciele w Głogowie protestują do świąt
Jeden warunek jak protestować to w wekend a nie kosztem nauki dzieci.
jola
14:43, 2025-12-15
Nauczyciele w Głogowie protestują do świąt
O jejku..........jak mi przykro. I bardzo dobrze, wszystko bym wam pozabierał, wszystkie dodatki zero podwyżek zap....ć za najniższą krajową za to że macie się za mądrych a *%#)!& głosujecie. Elita bez kasy nareszcie p.s Na ogóra do niemiec na wakacje
Co tak póżno
14:42, 2025-12-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz