Zamknij

Prejs wiceprezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej

16:24, 09.07.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 16:24, 09.07.2021
Skomentuj

Podczas dzisiejszego Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Pierwszej Ligi Piłkarskiej podjęto szereg decyzji związanych z wyborami nowych władz PZPN, ale również zmianami w PLP. Do najważniejszych należy decyzja o powołaniu na członka zarządu Zbigniewa Prejsa, dyrektora Chrobrego Głogów, który będzie sprawował funkcję wiceprezesa PLP. 

Zbigniew Prejs zastąpi rezygnującego z funkcji wiceprezesa zarządu PLP Wojciecha Kowalewskiego. Wcześniej dyrektor Zbigniew Prejs był w PLP członkiem Komisji Rewizyjnej.

Dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs to Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (1984) i w Krakowie (1988), od 1 lutego 2015 roku dyrektor Chrobrego Głogów odpowiedzialny za pion sportowy miejskiej spółki - funkcjonowanie Akademii Piłki Nożnej w tym 3-ligowej drużyny kobiet i 4-ligowych rezerw, pierwszy zespół i marketing klubu; obecnie od 2010 roku także nauczyciel akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie i jeszcze wcześniej od 1981 roku oraz obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Politechnicznych, od dwóch kadencji radny Rady Miejskiej w Głogowie - przewodniczący Komisji Społeczno-Samorządowej, Polityki Społecznej i Rodziny oraz członek Komisji Ekologii, Turystyki i Sportu. W Polskim Związku Piłki Nożnej do tej pory był członkiem Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%