Regionalne Targi Pracy i Edukacji po raz pierwszy organizują Związek Pracodawców Polska Miedź i Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Patronami wydarzenia jest Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź SA oraz Starosta Lubiński.
To wydarzenie skierowane do pracodawców, szkół oraz uczniów zainteresowanych procesem rekrutacji i edukacji na terenie regionu lubińskiego.
Celem targów jest zaprezentowanie oferty pracy oraz kształcenia dostępnego na lokalnym rynku pracy, a także stworzenie okazji do nawiązania kontaktów między przedstawicielami firm, placówek edukacyjnych oraz młodzieży szkolnej.
Targi pracy i edukacji odbywać się będą po raz pierwszy na terenie lubińskiego powiatu i będą miejscem spotkania przedstawicieli firm, szkół podstawowych i średnich z potencjalnymi pracownikami i uczniami.
W trakcie targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy i kształcenia, poznać wymagania pracodawców oraz dowiedzieć się, jakie umiejętności i kwalifikacje są najbardziej poszukiwane na lokalnym rynku pracy.
Uczniowie, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem szkoły będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami podmiotów edukacyjnych.
Targi pracy oferują także wiele atrakcji, takich jak warsztaty i prezentacje skierowane do uczniów klas ósmych i absolwentów szkół średnich. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi branżami oraz sektorami gospodarki, a także dowiedzieć się, jak przygotować się do procesu rekrutacji i zdobyć niezbędne umiejętności.
Targi odbędą się 2 czerwca 2023 roku w Lubinie, w Hali Zespołu Szkól nr 1, ul. Składowa 1 w godzinach 9.00 – 15.00.
Udział w targach, to doskonała okazja dla uczniów do poznania ofert pracy i edukacji, dostępnych na terenie zgłębia miedziowego, a dla firm - pozyskania nowych pracowników i praktykantów.
Znów pożar w głogowskiej cukrowni
Zdziwieni... Banda skorumpowanych kretynów. Taki obiekt zaniedbali. Mogli być w środku...
Jezus
22:18, 2026-03-30
Znów pożar w głogowskiej cukrowni
Winny jest wojewódzki konserwator zabytków, który doprowadził do rozbiórki tego jednego obiektu z pierwszych wybudowanych w XIX wieku !.A teraz szukają winnych !!!
Jendrek53
21:41, 2026-03-30
Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla miejscowości Głogów
👎👎👎
Mar
20:03, 2026-03-30
Nalot na nielegalny salon gier w Głogowie
Zajmijcie się wreszcie "salonem" na Al. Wolności 63.
Bolo
16:43, 2026-03-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz