Zamknij

Regionalne Targi Pracy i Edukacji organizuje Związek Pracodawców Polska Miedź i Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

13:56, 18.05.2023 . Aktualizacja: 15:08, 18.05.2023
Skomentuj

Regionalne Targi Pracy i Edukacji po raz pierwszy organizują Związek Pracodawców Polska Miedź i Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Patronami wydarzenia jest Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź SA oraz Starosta Lubiński.

To wydarzenie skierowane do pracodawców, szkół oraz uczniów zainteresowanych procesem rekrutacji i edukacji na terenie regionu lubińskiego.

Celem targów jest zaprezentowanie oferty pracy oraz kształcenia dostępnego na lokalnym rynku pracy, a także stworzenie okazji do nawiązania kontaktów między przedstawicielami firm, placówek edukacyjnych oraz młodzieży szkolnej.

Targi pracy i edukacji odbywać się będą po raz pierwszy na terenie lubińskiego powiatu i będą miejscem spotkania przedstawicieli firm, szkół podstawowych i średnich z potencjalnymi pracownikami i uczniami.

W trakcie targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy i kształcenia, poznać wymagania pracodawców oraz dowiedzieć się, jakie umiejętności i kwalifikacje są najbardziej poszukiwane na lokalnym rynku pracy.

Uczniowie, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem szkoły będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami podmiotów edukacyjnych.

Targi pracy oferują także wiele atrakcji, takich jak warsztaty i prezentacje skierowane do uczniów klas ósmych i absolwentów szkół średnich. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi branżami oraz sektorami gospodarki, a także dowiedzieć się, jak przygotować się do procesu rekrutacji i zdobyć niezbędne umiejętności.

Targi odbędą się 2 czerwca 2023 roku w Lubinie, w Hali Zespołu Szkól nr 1, ul. Składowa 1 w godzinach 9.00 – 15.00.

Udział w targach, to doskonała okazja dla uczniów do poznania ofert pracy i edukacji, dostępnych na terenie zgłębia miedziowego, a dla firm - pozyskania nowych pracowników i praktykantów.

 

 

 

(Materiał informacyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%