Zamknij

Twoje dziecko oszaleje punkcie tego prezentu! Spraw mu radość!

00:00, 04.12.2023 .
Fot. depositphotos.com Fot. depositphotos.com

Na punkcie tego prezentu oszalały dzieciaki z całego świata. Podczas zbliżających się świąt zaskocz swoje pociechy, spraw im radość... wiadomością od Mikołaja

W te święta spraw radość swojemu dziecku oraz najbliższym osobistą wiadomością od samego świętego Mikołaja. Wystarczy wpisać imię dziecka, rodziców, dziadków, partnera, partnerki, przyjaciela czy przyjaciółki, dodać wiek, zdjęcia i kilka szczegółów. 

Spokojnie. Zdążysz zrobić niespodziankę. W kilka minut stworzysz własne wideo, które następnie w krótkim czasie otrzymasz na maila. Film możesz pobrać lub obejrzeć online. 

Oczaruj najbliższych w kilka chwil. Podaruj im prawdziwą świąteczną radość. To gwarancja niezapomnianych przeżyć! Na stronie Elfi możesz wybrać jedną z propozycji. 

Co roku, razem ze Świętym Mikołajem, Elfi dokłada wszelkich starań aby każde dziecko mogło przeżyć kilka chwil radości. Każde zamówienie to nie lada wyzwanie, a o dobrze wykonanej pracy i uśmiechach nie tylko dzieci, ale wszystkich domowników świadczy kilkadziesiąt tysięcy pozytywnych opinii i komentarzy. 

- Przygodę z Elfi zaczęliśmy w zeszłym roku. Od tego czasu stało się to Nasza świąteczna tradycja! Córki są totalnie zakochane. Jesteście cudowni! Dzięki Wam, nie tylko dzieci ale i dorośli mają cudowna magię świat w domu - pisze pani Maja z Poznania.

Zachwycona filmem jest także pani Kamila z Łęcznej.

- Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku i nie ty i nie tylko, na pewno Elfi nie zawiedzie. Ja osobiście jestem zachwycona, a moje dzieci przeszczęśliwe! Rok temu był film w tym roku postawiłam na listy - oceniła.

Filmy cieszą się również powodzeniem poza granicami kraju. 

- Od 4 lat zamawiamy film. Piękna, wzruszająca chwila dla całej rodziny i pamiątka na całe życie. Nasza sześcioletnia córcia marzy o rozmowie z Mikołajem i chyba w tym roku spełni się jej świąteczne marzenie - oceniła Elfi pani Agnieszka z Hannoveru. 

Magia świąt jest na wyciągnięcie ręki.

(artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%