Zamknij

Najważniejsze wydarzenia z branży IT

00:00, 05.12.2023 art. sponsorowany

Innowacje i udoskonalenia to właśnie z tym wiąże się branża IT. Dlatego każdego roku organizowane są wydarzenia, które zrzeszają specjalistów, a przy tym też pozwalają nawiązać znajomości, poznać najnowsze technologie i brać udział w dyskusjach ze światowej sławy ekspertami. Jakie wydarzenia z branży IT należą do najważniejszych? Sprawdźmy.

Idea eventów związanych z branżą IT

Wydarzenia branżowe dotyczące nowoczesnych technologii są miejscem spotkań ludzi, którzy mają największy wpływ na przyszłość cyfryzacji. To właśnie podczas takich eventów powstaje wiele pomysłów i idei, które później przekształcają się w realne projekty. Organizatorzy stwarzają uczestnikom możliwość udziału w interesujących prelekcjach oraz konferencjach. Jednak eventy te to nie tylko ciągła nauka i szkolenia. To również okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych z profesjonalistami, które mogą prowadzić nawet do długofalowej współpracy.

Jesteś w trakcie poszukiwania zatrudnienia? Nie zapomnij przejrzeć ofert na https://theprotocol.it/!

Najważniejsze wydarzenia IT

Specjaliści z branży IT mają szeroki wybór wydarzeń dotyczących najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Spotkania te oferują uczestnikom dostęp do szerokiej wiedzy prezentowanej przez ekspertów. Poniżej prezentujemy zatem najważniejsze eventy z branży IT.

WaysConf

Największa konferencja w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, poświęcona produktom cyfrowym. Wyróżnia się przede wszystkim swoim rozmachem i obszernością poruszanych tematów. Przyciąga międzynarodowych ekspertów, dlatego jest świetną okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń na globalnym poziomie. Wydarzenie to dedykowane jest wszystkim, którzy pracują z produktami oraz usługami cyfrowymi. Uczestnicy WaysConf zyskają przede wszystkim: poszerzenie wiedzy na temat najnowszych trendów technologicznych, narzędzi, technik i strategii związanych z cyfryzacją, udział w ciekawych panelach dyskusyjnych, a także możliwość zaprezentowania siebie i swojej działalności. Bilety wstępu na wydarzenie można zakupić poprzez oficjalną stronę internetową. Korzystnym rozwiązaniem ze strony organizatorów jest możliwość zakupu biletu grupowego – dla grupy minimum 6 osób.

Infoshare

To duża konferencja technologiczna organizowana od roku 2009. Event ten koncentruje się przede wszystkim na technologii i biznesie, gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli branży IT, start-upów, przedsiębiorców, inwestorów oraz entuzjastów najnowocześniejszych technologii. Prelegenci z różnych obszarów IT przedstawiają swoje projekty, osiągnięcia, a także wizje związane z rozwiązaniami technologicznymi i ich wpływem na biznes. Infoshare to świetna okazja do poszerzenia swoich horyzontów zawodowych oraz do nawiązania cennych kontaktów branżowych.

ACE

Konferencja łącząca dwa obszary: Agile Software Development (metodologia wytwarzania oprogramowania) i Product Design Managment (projektowanie oraz zarządzanie produktami). Główne tematy omawiane podczas tego wydarzenia to: Scrum, Kanban XP, DevOPs, strategia zarządzania produktem, procesy iteracyjne, a także wdrażanie feedbacku od użytkowników. Prelegentami są specjaliści, tacy jak: projektanci, menedżerowie produktu oraz eksperci UX.

Code Europe

Flagowa konferencja programistyczna, uznawana za najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce. Pozwala zgłębiać najnowsze trendy, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz poznać innych entuzjastów nowoczesnych technologii. Code Europe skupia się przede wszystkim cyberbezpieczeństwie. Podczas prelekcji omawiane są strategie, narzędzia i praktyki związane z ochroną danych. Drugim poruszanym obszarem jest programowanie – zagadnienia dotyczą backendu, frontendu, aplikacji mobilnych, chmury obliczeniowej i architektury systemów. Trzecia dziedzina to sztuczna inteligencja – eksperci omawiają zastosowanie uczenia maszynowego i innowacyjnych technik AI. Prelegenci dzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami, a także spekulacjami i wizjami dotyczącymi przyszłości sztucznej inteligencji.

O najważniejszych eventach z branży IT dowiesz się z https://blog.theprotocol.it/wydarzenie.

Podsumowanie

Wydarzenia branżowe z IT to szansa na rozwój dla pasjonatów i specjalistów w tej dziedzinie. WaysConf, Infoshare, ACE oraz Code Europe to przykłady konferencji, które skupiają się na różnorodnych aspektach technologii. Przyczyniają się do rozwoju społeczności IT, dając szansę specjalistom na poszerzenie wiedzy oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%