Zamknij

Chrobry wkrótce rozpocznie walkę o utrzymanie!

00:00, 13.02.2024 art. sponsorowany

Piłkarze Chrobrego Głogów znajdują się w tym momencie w środku okresu przygotowawczego, a do wznowienia rozgrywek pozostały 2 tygodnie. Jak zaprezentują się piłkarze tego zespołu podczas wyjazdowego starcia z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza? Co na ten temat sądzi legalny bukmacher? 

Podsumowanie meczów sparingowych 

Chrobry Głogów rozpoczął tegoroczne przygotowania od spotkania kontrolnego z Polonią Warszawa, które zakończyło się zwycięstwem tego zespołu. Podobny scenariusz miało również starcie kontrolne w rywalizacji z Miedzią Legnica. Trzeba przyznać, że po słabej rundzie jesiennej fani tego zespołu mają nadzieję na bezpieczne utrzymanie w rundzie wiosennej, jednak nie będzie to łatwe zadanie. W trzecim meczu kontrolnym Chrobry Głogów przegrał z jednym z kandydatów do walki o awans do Ekstraklasy, czyli Odrą Opole. 

W kolejnych meczach kontrolnych ponownie wyglądało to jednak zdecydowanie lepiej, ponieważ najpierw Chrobry poradził sobie z Górnikiem Polkowice, a następnie wygrał również z rezerwami Lecha Poznań. Ostatnia gra kontrolna tego zespołu zakończyła się podziałem punktów w rywalizacji z Polonią Środa Wielkopolska. 

Patrząc na same wyniki meczów sparingowych, można pokusić się o stwierdzenie, że Chrobry znajduje się w dobrej dyspozycji. Na przestrzeni ostatnich lat było jednak wiele drużyn, które doskonale wyglądały w grach kontrolnych, a następnie nie potrafiły przełożyć tego na rozgrywki ligowe. Problem ma przed sobą bardzo trudne zadanie, ponieważ już w pierwszej rywalizacji zmierzy się na wyjeździe z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. 

Ekipa z Głogowa po pierwszej części rozgrywek ma na koncie zaledwie 21 wywalczonych punktów. Przewaga nad strefą spadkową nie jest więc bezpieczna, ponieważ mają zaledwie 4 oczka nad Resovią Rzeszów. 

Termalika powalczy o awans? 

Piłkarze z Niecieczy w ostatnich latach balansowali pomiędzy rozgrywkami Ekstraklasy, a także jej zapleczem. Obecnie piłkarze tego zespołu plasują się dopiero na dziewiątym miejscu w tabeli, lecz niewykluczone, że uda im się włączyć do walki o awans. Wiele może zależeć od dyspozycji w pierwszych meczach rundy wiosennej, a na otwarcie rozgrywek Termalica Bruk-Bet Nieciecza zmierzy się przed własną publicznością z Chrobrym Głogów. Najlepszy bukmacher ma już kursy na to wydarzenie. 

Legalny bukmacher w przypadku tego spotkania nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytem są gospodarze. Pierwsze ligowe starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zdecydowanym triumfem Termaliki, która wygrała aż 5:0. Ogólnie statystyki z ostatnich meczów bezpośrednich wyraźnie przemawiają na korzyść tego zespołu. Bukmacher bez wątpienia wziął to pod uwagę przy wystawianiu kursów na tę rywalizację. Termalika ma na koncie 4 zwycięstwa w poprzednich 5 meczach. 

Sprawdź najnowsze informacje ze świata sportu w Głogowie. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022). 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X - @Mati_N95 

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%