Zamknij

Druga edycja szkoły przywództwa "Przewodnicy" KGHM Polska Miedź S.A.

11:23, 04.03.2020 Redakcja Aktualizacja: 11:23, 04.03.2020
Skomentuj

Szansa na rozwój i karierę zawodową. 30 studentów i absolwentów, którzy wezmą udział w cyklu zajęć przygotowujących do pracy w biznesie, administracji lub organizacjach pozarządowych. Chętni mogą przesyłać zgłoszenia do piątku (6.03).

"Przewodnicy" okazali się udanym i potrzebnym projektem, który już dzisiaj przynosi konkretne rezultaty - mówi prezes KGHM Polska Miedź S.A. Marcin Chludziński. - Kilkoro spośród uczestników szkoły jest dzisiaj związanych z naszą spółką, przynajmniej kilka następnych osób uważnie obserwujemy i być może zaproponujemy im różne formy współpracy w nieodległej przyszłości. Kolejną grupę stanowią też tacy, którzy co prawda nie trafili do KGHM, ale -dzięki zdobytym podczas zajęć umiejętnościom - mogli zdecydowanie podnieść pułap swoich możliwości - dodaje szef miedziowego koncernu.

Dlatego projekt ma drugą odsłonę. W jego ramach uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach i warsztatach z zakresu przywództwa i zarządzania strategicznego, gospodarki i podstawowych zjawisk związanych z jej funkcjonowaniem, mechanizmów finansowych przedsiębiorstw, a także analizy i formułowania wniosków oraz komunikacji i wystąpień publicznych. Tak, jak w przypadku pierwszej edycji, zajęcia prowadzone będą przez najwyższej klasy ekspertów - menedżerów KGHM Polska Miedź S.A. oraz uznanych specjalistów z Polski i Stanów Zjednoczonych.

Swój akces do udziału w Szkole Przywództwa KGHM "Przewodnicy" zgłaszać mogą studenci lub absolwenci wszystkich uczelni i kierunków studiów, w wieku od 22 do 29 lat. Podobnie jak w ubiegłym roku, na etapie kwalifikacji weryfikowana i punktowana będzie zarówno wiedza i cechy charakterologiczne kandydatów, jak też ich zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność społeczną. Po ocenie zgłoszeń odbędzie się test wiedzy, a następnie ocena przygotowanej przez kandydata prezentacji na zadany temat. Organizowane w ramach szkoły zajęcia rozpoczną się w kwietniu i potrwają do końca maja. W tym czasie odbędą się trzy zjazdy trwające od trzech do czterech dni.

Zainteresowani udziałem w projekcie proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie wniosku aplikacyjnego. Wszystkie dokumenty dostępne są na stronach 

kghm.com/pl/przewodnicy-formularz-2020

przewodnicykghm.pl/rekrutacja/

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%