Zamknij

Zakupy w markecie Stokrotka z dostawą do domu!

12:31, 01.04.2020 Redakcja Aktualizacja: 12:34, 01.04.2020
Skomentuj

W naszym kraju obowiązuje stan epidemii. Sytuacja ta narzuca pewne ograniczenia i komplikuje codzienne funkcjonowanie. Już tylko zakaz wychodzenia z domu, społeczna izolacja, która nie wiadomo, jak długo będzie trwała jest trudnym doświadczeniem dla nas wszystkich. Pozostaje mieć nadzieję, że ten nasz zbiorowy wysiłek i dyscyplina spowodują wygaszenie epidemii.

W związku z tymi wydarzeniami STOKROTKA oraz INTERTRANS PKS S.A. wdrażają akcję dystrybucji żywności. Akcja polegać będzie na uruchomieniu sprzedaży produktów spożywczych za pośrednictwem telefonu lub e -maila. Zamówione artykuły spożywcze mogą być dostarczone do odbiorcy na dwa sposoby:

Pierwszy sposób:  INTERTRANS PKS S.A. uruchamia usługę dowozu zamówionych zakupów  do domu.  Dostarczaniem zakupów będą zajmować się kurierzy z zachowaniem wszelkich obecnie obwiązujących procedur, zasad sterylności oraz zaleceń GIS. Klientom zapewniamy w tym przypadku możliwość płatności bezgotówkowych za pomocą przenośnych terminali. Koszt dostawy to 12 zł na terenie Głogowa. Zamówienia do okolicznych miejscowości będą realizowane, kwota za usługę będzie uzależniona od ilości kilometrów z uprzednią akceptacją klienta przy składaniu zamówienia.

- Pragniemy umożliwić Naszym Klientom dokonywanie zakupów w sposób bezpieczny, jednocześnie redukując stres związany z koniecznością przebywania w miejscach, które mogą być źródłem zakażenia. Wprowadzamy nową usługę i cały czas będziemy w niej wprowadzać ciągłe ulepszenia, tak aby jak najbardziej zaspokoić potrzeby i bezpieczeństwo wszystkich osób" - mówi Artur Rzegoczan, Manager ds. zarządzania nieruchomościami i rozwoju w INTERTRANS PKS S.A.

 Drugi sposób: Za pośrednictwem Wolontariuszy Caritas lub Maltańskiego Legionu. Wolontariusze dostarczą produkty pod wskazany adres. Ten sposób dostarczenia zakupów nie pociąga za sobą wnoszenia dodatkowych opłat. Zamierzeniem  naszym jest to, by osoby  zajmujące się wolontariatem zaoszczędziły czas i nie musiały narażać się na zbędny kontakt z osobami w czasie zakupów. Przygotujemy i  skompletujemy koszyk, stosownie do zamówienia. Ceny zamawianych w ten sposób towarów będą takie same jak w tygodniowej gazetce marketu i na półkach sklepu w danym dniu.

- Dokładamy wszelkich starań, aby wdrożyć rozwiązania, które w tym trudnym czasie zagwarantują Naszym Klientom zaspokojenie potrzeby zaopatrzenia w produkty spożywcze. Naszym pragnieniem jest także, aby w możliwie optymalny sposób ułatwić pracę Wolontariuszom, którzy niestrudzenie i z godną naśladowania odwagą wspierają potrzebujących dostarczając im zakupy do domów - mówi Wojciech Birut, Product Manager w INTERTRANS PKS S.A.

Zamówień  można dokonywać w godz. 08:00 - 16:00 poprzez adres e-mail [email protected] oraz telefonicznie pod numerem 661 923 161.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%