Zamknij

Polisa ochroni każde jutro twoich bliskich

10:00, 27.05.2020 Redakcja Aktualizacja: 16:46, 28.05.2020
Skomentuj

Każdy z nas chciałby dobrze zaplanować swoje jutro i mieć pewność, że nic go nie zaskoczy. Rodzina, dom, znajomi, praca - to dla wielu filary bezpieczeństwa. A co jeśli zdarzy się coś nieprzewidywalnego? Wtedy myślimy o ubezpieczeniu. Czy warto mieć taką życiową pomoc?

Choć często wydaje nam się, że wszystko jest w porządku i będzie tak jak zawsze, nie jesteśmy w stanie przewidzieć jutra. Odwozimy dzieci do szkoły, sami robimy zakupy, jeździmy na wakacje. Z pozoru nie robimy nic, co mogłoby zagrozić naszemu zdrowiu, czy nawet życiu. Po prostu lubimy czuć się bezpiecznie.

Ochrona dopasowana do potrzeb

Życie pisze jednak różne scenariusze dla każdego z nas, dlatego warto mieć plan awaryjny na wypadek tego, czego nie da się zaplanować. Indywidualnie dopasowana oferta polisy na życie to podstawowe kryterium przy wyborze ubezpieczyciela. Takie możliwości daje np. ubezpieczenie Warta Ochrona. Dzięki konstrukcji tego produktu możemy dopasować warunki i zakres ochrony do swoich potrzeb i możliwości.

Jeśli obawiasz się, że nie stać Cię na rozbudowane ubezpieczenia, agent Warty pomoże dobrać najbardziej optymalny dla Ciebie poziom ochrony. Co więcej, w kolejnym kroku możesz zdecydować o najwygodniejszej formie płatności. Jeśli wolisz zapłacić raz za cały rok, aby później nie martwić się o spóźnione przelewy, nic prostszego. Warta Ochrona może być też rozłożona na dowolną liczbę rat - kwartalne, miesięczne - to Ty wybierasz najkorzystniejsza opcję, a składka pozostaje stała przez cały okres obowiązywania umowy.

Co więcej, Warta Ochrona działa także podczas wyjazdów za granicę i dla przykładu może pokryć koszt pobytu w szpitalu na terenie Unii Europejskiej. W nagłych wypadkach firma zajmie się również organizacją sprzętu rehabilitacyjnego lub wizyty lekarza, abyś Ty skupił się przede wszystkim nad spokojnym powrotem do formy (assistance medyczny działa na terytorium Polski).

Pomoc w nagłych sytuacjach

Wypadkom można ulec w najbardziej banalnych okolicznościach. Wystarczy wilgotna podłoga w kuchni, chwila nieuwagi i poważny uraz staje się realnym zagrożeniem. Wtedy szybka konsultacja medyczna czy pomoc finansowa bardzo się przydaje. Z polisy tej otrzymamy świadczenie np. za każdy dzień pobytu w szpitalu z powodu wypadku (nawet za jednodniowy pobyt), jak i choroby (pobyt min. 4 dni). Ubezpieczeniem tym objęty jest także pobyt w szpitalu związany z zachorowaniem na Covid-19 i co najważniejsze teraz ochrona obowiązuje od pierwszego dnia działania ubezpieczenia.

Warta Ochrona przyda się również, jeśli poczujemy się gorzej i nie mamy pewności, czy powinniśmy zgłosić się do lekarza. Wtedy możemy skorzystać z infolinii medycznej na której lekarz dyżurny udzieli nam porady i wskazówek jak postępować. O tym, jak w dzisiejszych czasach szybka konsultacja medyczna jest ważna, świadczą dane Warty. Tylko w marcu ponad połowa zgłoszeń klientów dotyczyła właśnie zdalnej konsultacji lekarskiej.

Zapewnij bezpieczne #jutro swojemu dziecku

Ochrona zdrowia to jedno z kluczowych zadań jakie stawiamy przed ubezpieczeniami na życie. Innym ciekawym rozwiązaniem jest zapewnienie dzieciom pewnego startu w dorosłe życie. W tym celu już od najmłodszych lat chcemy zapewnić swoim pociechom kapitał na start w dorosłość. Warto w tym celu skorzystać z Warta Posag, rozwiązania oszczędnościowo-ochronnego, które zagwarantuje zarówno wsparcie finansowe u progu wejścia w dorosłe życie dziecka oraz ubezpieczy go na wypadek poważnej choroby lub wypadku. Dodatkowo to ubezpieczenie pozwala na ochronę obojga rodziców.

Rozwiązań na zapewnienie ochrony dla siebie i swojej rodziny jest wiele. W wyborze najlepiej dopasowanego ubezpieczenia z pewnością pomoże agent ubezpieczeniowy Warty, który podzieli się swoim doświadczeniem i bogatą wiedzą.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%