Zamknij

Do końca głosowania niespełna 4 godziny. Ilu głogowian już poszło do urn wyborczych? Jaka jest frekwencja w Głogowie?

17:17, 13.10.2019 Łukasz Kaźmierczak Aktualizacja: 17:17, 13.10.2019
Skomentuj

Frekwencja dla Głogowa na godz. 17 wyniosła 44,4 proc.

Głosujemy. Od rana, w południe, po południu. Ruch w lokalach wyborczych nie ustaje. W Zespole Szkół Politechnicznych pierwsi głogowianie oddali głos tuż po otwarciu, o godz. 7. - Każdy ma czas zagłosować - mówi Paulina Anioł, przewodnicząca Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2.

Po południu na głosowanie wybrała się duża grupa sąsiadów z Placu Tysiąclecia. Spotkali się po drodze i do lokalu weszli razem, w dobrych humorach. - W każdych wyborach głosuję - mówi Zdzisław Stefański w towarzystwie żony i córki. - Jesteśmy prosto z podróży - mówi starsze małżeństwo ostrożnie wchodząc po schodach. Pani jest o kulach, a do pokonania od frontu budynku jest 15 schodków bez poręczy.

Do końca głosowania niespełna 4 godziny. Ilu głogowian już poszło do urn wyborczych? 1

Inni głogowianie z problemami w poruszaniu się, nawet bardzo sędziwi też dotarli do lokalu z pomocą bliskich. Młodzi również przychodzą rodzinnie. Pani Joanna przyszła oddać głos z mężem, siostrą i szwagrem, którzy już głosowali w innych lokalach. Wszyscy mają 27-30 lat. - Pogoda jest ładna, później idziemy na spacer i na kawę do rodziców - zdradzają.

Do końca głosowania niespełna 4 godziny. Ilu głogowian już poszło do urn wyborczych? 2

Przy drzwiach do lokalu chwilami robi się tłoczno. Jest gorąco jak latem. - Frekwencja będzie dobra - komentują głogowianie.

Niebawem informacje, jak nasza frekwencja ma się do tej w kraju. Śledźcie naszą stronę internetową www.myglogow.pl. Przygotowaliśmy dla Was specjalną zakładkę poświęconą wyborom do Sejmu i Senatu 2019. RED

(Łukasz Kaźmierczak)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%