W ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" uczennice II LO w Głogowie: Judyta Garbulińska, Agata Pociecha i Wiktoria Kurowska opowiadają młodszym kolegom i koleżankom z klas VII i VIII szkół podstawowych o tym, co kształtuje charakter, jak ważne są własne zainteresowania i jak poprawnie rozpoznać własną osobowość. Dziś odwiedziły szkołę podstawową nr 6 w Głogowie.
- Celem projektu jest ukazanie i pomoc w odnalezieniu własnej osobowości oraz radzeniu sobie w kontaktach międzyludzkich. Chcemy pomóc zarówno dzieciom, jak i uczącej się młodzieży - mówi Wiktoria. - Osobowość w połączeniu z komunikacją, która została zaburzona w okresie pandemii stała się dla nas wielkim wyzwaniem i naszym priorytetem w działaniu. Postanowiłyśmy poszerzyć wiedzę ludzi na obrane przez nas tematy, ponieważ im wiemy o sobie więcej, tym jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć siebie i innych - dodają Judyta i Agata.
Wcześniej z programem "Personal Power" dziewczyny odwiedziły SP7, SP 11 i SP12, a dziś (10.03.) poprowadziły zajęcia w szkole podstawowej nr 8.
BL
Nastolatek narozrabiał w nocy
Mama wychowała i jest dumna.
Te te
14:42, 2026-06-01
Głogowianie zgłaszają szkody po wstrząsach
Samo się trzęsie ,masakra
Taa
14:30, 2026-06-01
Zdrowie, najlepszy prezent na Dzień Dziecka
a nie mozna tego normalnie zaczac od najstarszych rocznikow i zrobic to raz a porzadnie trzesidupki z JUBILATA poczekaja
ja
13:48, 2026-06-01
Zdrowie, najlepszy prezent na Dzień Dziecka
cisza bo ci ze zlobka maja 17 lat czasu na czekanie
zzz
13:44, 2026-06-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz