Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
mina szczesliwego ratownika bezcenna a gdyby tak do kazdej katretki i tej co to stoi na podworku kupic po krzeselku byloby szzczescie w calym powiecie
zzz
14:28, 2026-06-23
znowu zle znowu za malo ale kupili kseselko i juz nie beda wzywac strazakow do noszenia
kinia
14:25, 2026-06-23
a te 30 tysiecy to mniej niz dieta powiatowego prawda
JA
14:21, 2026-06-23
TANIO WYCENIL POWIATOWY ZYCIE MIESZKANCA MIASTA NIE LICZAC POWIATU NO I WYSZLO KILKADZIESIAT GROSZY NIC TYLKO SIE CIESZYC WIECEJ IDZIE NA KREDKI DO NEPTUNKA
BOBASEK
14:14, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
mina szczesliwego ratownika bezcenna a gdyby tak do kazdej katretki i tej co to stoi na podworku kupic po krzeselku byloby szzczescie w calym powiecie
zzz
14:28, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
znowu zle znowu za malo ale kupili kseselko i juz nie beda wzywac strazakow do noszenia
kinia
14:25, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
a te 30 tysiecy to mniej niz dieta powiatowego prawda
JA
14:21, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
TANIO WYCENIL POWIATOWY ZYCIE MIESZKANCA MIASTA NIE LICZAC POWIATU NO I WYSZLO KILKADZIESIAT GROSZY NIC TYLKO SIE CIESZYC WIECEJ IDZIE NA KREDKI DO NEPTUNKA
BOBASEK
14:14, 2026-06-23