Supergminy

Zamknij

Uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej w Kotli

. 14:20, 25.06.2026 Aktualizacja: 14:21, 25.06.2026
Skomentuj Uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej w Kotli

 (25.06) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych, które było jednocześnie symbolicznym zwieńczeniem ośmiu lat nauki w szkole podstawowej. Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień zarówno dla uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości.

Jednym z najważniejszych punktów uroczystości był tradycyjny polonez wykonany przez absolwentów. Uczniowie zaprezentowali się w eleganckich strojach, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Podczas uroczystości wręczono świadectwa oraz wyróżnienia dla uczniów za osiągnięcia w nauce

W wydarzeniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Dorota Młodecka - Członek Zarządu Powiatu Głogowskiego Kamila Suchocka-Szperlik - Wójt Gminy Kotla, Anna Grzyb - Dyrektor Szkoła Podstawowa im Kornela Makuszyńskiego w Kotli, Renata Rybak – Dyrektor Przedszkola Publicznego w Kotli, Dorota Pieczulis - Dyrektor Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli, Małgorzata Madera - Kierownik GOZ w Kotli oraz - ksiądz Andrzej Skoczylas -proboszcz parafii pw. św. Marcina w Kotli.

Życzę wam, abyście nieustannie się rozwijali, sięgali wysoko i odważnie wkraczali w dorosłość. Idźcie przez życie z szacunkiem do drugiego człowieka, pielęgnując wartości, które zdobyliście podczas nauki. Życzę wam również bezpiecznych i udanych wakacji

– powiedziała Wójt

 
 
 
 
 
(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%